Hľadáme prácechtivých študentov (administratívny pracovník na oddelení odberateľských faktúr)

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
By agreement
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne prijmeme 2 usilovných študentov, ktorí chcú získať popri štúdiu aj praktické skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti.

Ponúkame administratívnu prácu na oddelení odberateľských faktúr, možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku jeho využívaním popri práci, príjemné a profesionálne pracovné prostredie.
Budete podporovať priamo našich účtovníkov pre oblasť účtovania odberateľských faktúr a naučíme Vás tiež pracovať v systéme SAP.

Študenti spĺňajúci nasledujúce požiadavky, zašlite nám čím skôr Váš životopis:
* Ste študentom druhého, tretieho alebo štvrtého ročníka vysokej školy
* Máte stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania alebo aktuálne študujete vysokú školu ekonomického zamerania
* Viete odpracovať 20 hodín týždenne (vieme sa dohodnúť, ktoré dni budete pracovať podľa Vášho aktuálneho rozvrhu)
* Chcete v práci u nás pokračovať aj v letných mesiacoch
* Máte anglický jazyk alebo nemecký jazyk aspoň na mierne pokročilej úrovni
* Preferujeme ochotný a zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo približne 10 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre, kde budujeme Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 200 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra
ID: 3331197   Dátum zverejnenia: 9.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   By agreement