Študenti nemčinári - práca pre Vás na polovičný úväzok (customer service trainee)

Miesto práce
Nitra
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 EUR brutto na hodinu
Termín nástupu
Dohodou
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne prijmeme usilovného študenta, ktorí chce získať popri štúdiu aj praktické skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti.

Ponúkame administratívnu prácu na oddelení zákazníckej starostlivosti, možnosť zdokonaliť sa v cudzom jazyku jeho využívaním popri práci, príjemné a profesionálne pracovné prostredie.
Budete podporovať priamo našich zamestnancov pre oblasť customer service a naučíme Vás tiež pracovať v systéme SAP.

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Študenti spĺňajúci nasledujúce požiadavky, zašlite nám čím skôr Váš životopis:
* Ste študentom vysokej školy (ekonomický smer alebo jazykové zameranie bude preferované)
* Viete odpracovať 20 hodín týždenne (vieme sa dohodnúť, ktoré dni budete pracovať podľa Vášho aktuálneho rozvrhu)
* Hľadáte prácu popri štúdiu na dlhšie obdobie (minimálne pár mesiacov)
* Máte nemecký jazyk na pokročilej úrovni
* Máte ochotný a zodpovedný prístup k práci
* Rýchlo sa učíte nové veci
* Viete pracovať s PC a v MS Excel na užívateľskej úrovni

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo približne 10 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre, kde budujeme Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 200 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3331197   Dátum zverejnenia: 11.10.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 EUR brutto na hodinu