Junior nákupca s nemeckým jazykom

Miesto práce
Nitra
Ponúkaný plat (brutto)
By agreement
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o oblasť nákupu a chcete využiť Vaše znalosti nemeckého jazyka?

Ponúkame Vám pracovnú pozíciu v medzinárodnej spoločnosti v prostredí mladého kolektívu.

Hlavná pracovná náplň je:
* Aktívna komunikácia s internými a externými partnermi v zahraničí
* Príjem a spracovanie požiadaviek na nákup v SAP systéme a následné vytváranie nákupných objednávok
* Komunikácia s existujúcimi dodávateľmi a vyhľadávanie alternatívnych dodávateľov pre jednotlivé nákupné požiadavky do 10.000,- Eur
* Nákup tovaru a služieb v potrebných množstvách a kvalite so zohľadnením nákupnej stratégie danej komodity (zohľadnenie preferovaných dodávateľov, service provider, dopytovanie podľa hodnotových limitov)
* Hľadanie potenciálu na úspory nákladov pri plnení nákupných požiadaviek
* Aktívne vyjednávanie zliav, platobných podmienok a iných benefitov pre jednotlivé nákupné požiadavky
* Spracovanie potvrdení objednávok v SAP systéme v súlade s požiadavkami zákazníka (dodacie termíny, ceny, dodacie podmienky...)
* Urgovanie chýbajúcich potvrdení podľa požiadaviek zákazníka
* Informovanie žiadateľa o odchýlkach medzi objednávkou a potvrdením zo strany dodávateľa (s ohľadom hlavne na cenu, dodací termín, dodacie a platobné podmienky)
* Údržba infozáznamov materiálu (sourcing list, price info record)
* Kontrola plnenia dodávok objednaných produktov podľa požiadaviek zákazníka
* Zmeny v objednávkach podľa požiadaviek zákazníka
* Riešenie reklamácií
* Zadávanie a správa základných údajov v informačnom systéme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
* Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
* Aktívna znalosť NEMECKÉHO jazyka
* Predchádzajúce skúsenosti v oblasti nákupu sú vítané, ale nie sú podmienkou - pozícia je vhodná aj pre šikovného ABSOLVENTA
* Pokročilá znalosť MS Office
* Výborné komunikačné zručnosti
* Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
* Znalosť anglického jazyka a systému SAP je výhodou

Benefity pre našich zamestnancov sú nasledovné:
* Pružný pracovný čas - ponúkame flexibilný príchod a odchod z pracoviska
* Možnosť čerpania nadčasových hodín vo forme náhradného voľna
* Možnosť pracovať viackrát do mesiaca formou home office
* Interné jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom
* Letné a vianočné finančné odmeny
* Ročné finančné bonusy
* Systém cafetérie - Benefit plus
* Zaujímavý príspevok zamestnávateľa na III. pilier dôchodkového sporenia
* Odmena za odporučenie kandidáta interným zamestnancom (,,bring a friend")
* E-learningové vzdelávanie
* Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov, podpora rotácie po oddeleniach
* Pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná party, deň zdravia, teambuildingy a iné

Spoločnosť LEDVANCE je svetovým lídrom v oblasti osvetľovacej techniky. Firma vznikla odčlenením klasického osvetlenia z firmy OSRAM a kombinuje tradičné všeobecné osvetlenie s modernou osvetľovacou technikou.
LEDVANCE zamestnáva celosvetovo približne 10 000 zamestnancov a má zastúpenie vo viac ako 70 krajinách.
Na Slovensku má zastúpenie v Nitre, kde budujeme Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services. Náš tím momentálne pozostáva z viac ako 200 zamestnancov a podporujeme naše európske závody v oblasti zákazníckeho servisu, nákupu, účtovníctva, financií, personalistiky, kvality, marketingu a naše služby stále rozširujeme.

Adresa spoločnosti

LEDVANCE s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

ID: 3258864   Dátum zverejnenia: 1.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.