SAP administrátor (business warehouse)

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
By agreement
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom centre zdieľaných služieb rozširujeme oddelenie, ktoré zastrešuje oblasť správy SAP systému. Ak máte skúsenosti so správou, aktualizáciami a podporou v oblasti SAP, neváhajte nám poslať Váš životopis!

Na danej pozícii sa jedná o procesy v SAP Business Warehouse a Vašou dennou agendou bude:

* Vybudovanie, správa a ďalší vývoj SAP BW prostredia
* Zabezpečenie systémovej aktualizácie, monitoringu
* Vývoj reportingových požiadaviek
* Prioritizácia ďalšieho vývoja
* Poradenská funkcia
* Kontinuálna správa a optimalizácia BW aplikácií
* Zodpovednosť za 2nd level support
* Správa ticketingového systému

Naše požiadavky na vhodného kandidáta sú:

* Aspoň 2 ročné skúsenosti na podobnej pozícii, veľmi dobrá znalosť systému SAP nielen z pohľadu užívateľa, ale z pohľadu správcu a administrátora
* Skúsenosť priamo s modulom Business Warehouse
* Aktívna znalosť ANGLICKÉHO jazyka - denná ústna a písomná komunikácia
* Znalosť nemeckého jazyka je výhodou
* Skúsenosti so 2nd level podporou
* Skúsenosti vo vývojovom a testovacom prostredí

Pre našich zamestnancov máme pripravené nasledujúce atraktívne benefity:

* Pružný pracovný čas - ponúkame flexibilný príchod a odchod z pracoviska
* Možnosť čerpania nadčasových hodín vo forme náhradného voľna
* Možnosť pracovať viackrát do mesiaca formou home office
* Interné jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka plne hradené zamestnávateľom
* Letné a vianočné finančné bonusy
* Ročné finančné odmeny
* Systém cafetérie
* Príspevok na III. pilier dôchodkového sporenia
* E-learningové vzdelávanie
* Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov, podpora rotácie po oddeleniach
* Akcie organizované pre zamestnancov - teambuildingy, vianočný večierok a pod.
* Spolupráca s medzinárodnými tímami a denné využitie cudzieho jazyka

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 3069906  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: By agreement