Logo LEDUM spol. s r.o.

Farmaceut v lekárni v centre Banskej Bystrice

LEDUM spol. s r.o.

Miesto práce
Lazovná 7, Banská Bystrica
Termín nástupu
máj 2023
Od 1 900 EUR/mesiacKonečná výška mzdy zohľadní skúsenosti a očakávania uchádzača a bude predmetom spoločnej diskusie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do lekárne v centre Banskej Bystrice hľadáme šikovného kolegu alebo kolegyňu na pozíciu farmaceuta. Pracujeme od 8:00 do 16:30, štyri dni v týždni. Víkendy, sviatky a jeden deň v týždni máme voľné.

Náplň práce:
- poskytovanie profesionálneho poradenstva pacientom
- príprava, expedícia a výdaj liekov a ZP viazaných na recepty a poukazy
- výdaj voľnopredajných liekov a predaj doplnkového sortimentu
- objednávanie liekov a doplnkového sortimentu
- príjem, kontrola, správne uchovávanie a skladovanie sortimentu lekárne
- práca s informačným systémom PaP (WinLSS)
- vybavovanie a riešenie reklamácií, a iné
- vedenie evidencie a dokumentácie
- komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
- komunikácia s lekármi
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- zabezpečenie plynulého chodu lekárne

Dobrých zamestnancov si vážime a radi ich prácu férovo ohodnotíme. S kandidátmi, s ktorými si vzájomne sadneme, sa veľmi radi porozprávame o ich očakávaniach a zohľadníme ich individuálne skúsenosti. K riadnej mzde patrí aj motivačná zložka zohľadňujúca výsledky lekárne. Plne hradíme stravné lístky.

Pracovať budete v stabilnej, rastúcej spoločnosti s priateľskou, neformálnou atmosférou. Budete pre nás dôležitým partnerom, preto Vás podporíme v ďalšom profesijnom vzdelávaní sa a raste. Poplatky do komory Vám preplatíme v plnej výške. Poskytneme Vám finančný bonus na pracovné oblečenie. Dostanete zamestnanecké zľavy na nákup tovaru. A keď budete mať chuť, radi Vás pozveme na firemné akcie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Word, Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v lekárni uvítame, no radi sa stretneme aj so šikovným absolventom.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najdôležitejšia je pre nás ústretovosť k pacientom a príjemné vystupovanie. Mnohí naši pacienti sú starší ľudia, trpezlivosť je preto nevyhnutná.

Očakávame zodpovednosť, chuť pracovať v lekárenskom prostredí a s tým spojenú samostatnosť a proaktívny prístup.

Lekáreň HEALIX je pokračovateľom rodinnej tradície poskytovania lekárenskej starostlivosti trvajúcej už niekoľko desaťročí. Pacientom prinášame ľudský prístup a kvalitné odborné poradenstvo. Zamestnancov si vážime a ceníme si ich odbornosť. Preto im pri práci dávame voľnosť a vkladáme im do rúk našu dôveru.

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Rajčan
E-mail: poslať životopis
ID: 4686400  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac