Buďte súčasťou nášho FRANZ tímu! Predajňa HUMANIC Nivy Centrum Bratislava chce práve teba! Predavač/ka

Leder & Schuh SK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
930 - 1 000 EUR/mesiac40h. úväzok (2 voľné miesta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo práve k nám?
Baví nás móda!
Zákazník je u nás na prvom mieste!
Záleží nám na príjemnom pracovnom prostredí!
Nemáme radi stereotyp!
Radi pracujeme v kolektíve a sme tímoví hráči!

A to najdôležitejšie MILUJEME TOPÁNKY!

Vnímaš to rovnako?
Tak potom patríš do nášho FRANZ tímu predajne HUMANIC NIvy Centrum Bratislava

Čo ťa na tejto pozícií čaká?
Aktívna komunikácia so zákazníkmi
Proaktívne poradenstvo pri výbere atraktívnej obuvi
Aktívny doplnkový predaj
Práca s tovarom
Plnenie stanovených cieľov predajne
Starostlivosť o predajňu

Čo od teba očakávame?
Komunikatívnosť
Chuť pracovať
Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
Časovú flexibilitu
Pozitívny prístup k ľuďom
Upravený vzhľad a vystupovanie
Ochotu učiť sa nové veci

• Zaujímavé platové ohodnotenie, motivačné odmeny – úspech vieme oceniť
• Stravné lístky alebo finančný príspevok na stravu
• Zľavy na nákup obuvi do výšky 50%
• 2x ročne darčekové poukážky na nákup tovaru
• Profesionálne a systematické zaučenie, pravidelné školenia- predajné zručnosti, trendy v obore
• Ďalšie vzdelávanie formou interného školenia - neustále pracujeme na našej profesionalite
• Zmluva na dobu neurčitú
• Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu – na tejto pozícii nemusíš zostať večne
• Príjemné pracovné prostredie v oblasti módy – ako prvý vieš, čo sa bude nosiť!
• Priateľský a pohodový tím ľudí – sme v tom spoločne
• Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti – topánky nás živia už viac ako 150 rokov

A čo je najdôležitejšie SME FRANZ A MILUJEME TOPÁNKY a MÓDU!

Informácie, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Leder & Schuh SK spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou LEDER & SCHUH AG.
LEDER & SCHUH AG je so svojimi dvoma predajnými značkami HUMANIC a SHOE4YOU jednou z najväčších maloobchodných spoločností s obuvou v Európe. Spoločnosť zamestnáva približne 2 000 ľudí na približne 200 miestach v deviatich krajinách (AT, DE, CZ, SK, HU, SI, HR, RO, BG). Sídlo spoločnosti je v Grazi, hlavnom meste Štajerska. Veľký význam prikladáme budovaniu dlhodobých pracovných vzťahov a podpore kariéry v rámci spoločnosti.

So sieťou približne 140 predajní v deviatich krajinách, vrátane 13 na Slovensku (6 predajní v Bratislave) je HUMANIC priekopníkom v európskom obuvníckom biznise. Neustále sa meniace kolekcie okamžite prinášajú medzinárodné trendy hlavných miest módy do našich pobočiek a online obchodu. Či už v niektorom zo štýlových a atraktívnych obchodov alebo v internetovom obchode – HUMANIC žije vášeň pre topánky. A to už od roku 1872.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hrubovčáková
Tel.: +421911419833
E-mail: poslať životopis
ID: 4475156  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac