Budeme kolegovia? HUMANIC v OC Aupark Bratislava hľadá práve teba! Predavač/Predavačka

Leder & Schuh SK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
748€ /brutto - 35h úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví nás móda.
Zákazník je u nás na prvom mieste.
Záleží nám na príjemnom pracovnom prostredí.
Nemáme radi stereotyp.
Radi pracujeme v kolektíve.
Milujeme topánky.

Vnímaš to rovnako?

V tom prípade vitaj v našom kolektíve
predajne Humanic Aupark v Bratislave!

Náplň práce na tejto pozícií:

• Komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo pri výbere tovaru, aktívny predaj
• Práca s krásnym módnym tovarom (topánky, kabelky, doplnkový sortiment)
• Spolupráca s ostatnými predajňami Humanic, s vedením predaja a centrálou spoločnosti

Prečo práve k nám:

• Zaujímavé platové ohodnotenie, motivačné odmeny – úspech vieme oceniť
• Profesionálne zaučenie, pravidelné školenia- predajné zručnosti, trendy v obore
• Zmluva na dobu neurčitú
• Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu – na tejto pozícii nemusíš zostať večne
• Príjemné pracovné prostredie v oblasti módy – ako prvý vieš, čo sa bude nosiť
• Vakcína proti chrípke 1x ročne zdarma
• Priateľský a pohodový tím ľudí – sme v tom spoločne
• Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti – topánky nás živia už viac ako
145 rokov
• A čo je dôležité MILUJEME TOPÁNKY

Informácie, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu s pozvánkou na osobný pohovor, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Leder & Schuh SK spol. s r.o. je obchodná spoločnosť s maloobchodnými predajňami s obuvou a doplnkami v Slovenskej republike. V súčastnosti má firma 11 prevádzok Humanic v SR, z toho 5 v Bratislave.
Sme dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Leder und Schuh AG. Sídlo firmy je na Slovensku v Bratislave, Einsteinova 18

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Einsteinova 18
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Hrubovčáková
Tel.: +421911419833
E-mail: poslať životopis
ID: 3513995   Dátum zverejnenia: 11.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   748€ /brutto - 35h úväzok