Administrátor internetového obchodu s LED osvetlením

LEDart s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 127/E, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme 2 pozície:

1 - administrácia maďarského e-shopu
2 - administrácia chorvátskeho / slovinského e-shopu

Celý tím sa spoločne stará o 7 e-shopov.

K práci patrí vybavovať došlé objednávky, komunikácia so zákazníkmi, riešiť prípadné reklamácie a všetko, čo patrí k administratíve e-shopu.

Všetko potrebné Vás samozrejme naučíme. Netreba sa báť. Od nikoho neočakávame, že bude prvý deň všetko ovládať.

- Kolektív, ktorý Vám so všetkým pomôže, všetko potrebné vysvetlí.
- Možnosť zadarmo parkovať priamo na parkovisku pri firme
- Výplata vždy 12. v mesiaci na účte
- Káva zadarmo
- Stravné v hodnote 4,80€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovinský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre prácu u nás na tejto pozícii potrebujete:

- chuť pracovať
- dobrá znalosť maďarského a slovenského jazyka

alebo

chorvátskeho / slovinského a slovenského jazyka

- Pracovná doba pondelok až piatok od 7:00 do 16:00

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá sa zaoberá predajom LED osvetlenia cez internet a prostredníctvom kamenného obchodu a rozširujeme naše pôsobenie na nových trhoch.

www.ledakcia.sk
www.ledakce.cz
www.ledakcja.pl
www.ledaktion.co.at
www.ledakcija.hr
www.ledjoaron.hu
www.ledakcija.si
www.ledpromotia.ro

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3028566  Dátum zverejnenia: 2.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac