Obchodný zástupca

LED-SOLAR, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 1000 EUR brutto + pohyblivá zložka mzdy do 600 EUR brutto + zaujímavá štruktúra bonusov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktivity smerujúce k realizácii obchodov týkajúcich sa predmetu činnosti zamestnávateľa, najmä vytváranie príležitostí pre uzatváranie kúpnych zmlúv alebo obdobných zmlúv medzi zamestnávateľom a klientmi,
- vyhľadávanie potencionálnych klientov zamestnávateľa,
- identifikácia a analýza možných potrieb klienta,
- prezentácia produktov zamestnávateľa, ich výhod a funkcionality,
- zabezpečovanie podkladov pre vypracovávanie technických dokumentov súvisiacich s výrobou a použitím produktov zamestnávateľa u klientov,
- vypracovanie cenových ponúk, predkladanie finálnych obchodných ponúk na uzatvorenie obchodných zmlúv s dojednanými obchodnými podmienkami oprávnenému zástupcovi zamestnávateľa na schválenie a uzatvorenie,
- tvorba databázy klientov,
- riešenie logistických úloh spojených s dodaním tovaru,
- priebežná starostlivosť o klientov zamestnávateľa.

-príjemné pracovné prostredie
-notebook
-auto na služobné účely
-mobil

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. Životopisy prosím zasielajte do 31.05.2024. Výberové pohovory budeme realizovať priebežne a kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Hľadáme pracovitého, zodpovedného kolegu, ktorý je orientovaný na dosiahnutie cieľov a doplní náš tím.  Očakávame skúsenosti z obchodnej oblasti, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie. Jedná sa o produkt, ktorý si vyžaduje vedomosti z odboru elektrotechniky.

Spoločnosť LED-SOLAR, s. r. o. vznikla v roku 2008 a je zameraná na výrobu kvalitného LED osvetlenia. Samotný vývoj LED svietidiel začal ešte dva roky pred založením spoločnosti a siaha až do roku 2006. Práve vďaka vlastnej vývojovej základni ponúkame komplexné riešenie návrhu a výroby osvetľovacích sústav podľa potrieb zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne odd.
E-mail: poslať životopis
ID: 3814820  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac