Obchodný zástupca

LED-SOLAR, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.9.2019
Základná zložka mzdy 600 EUR brutto + variabilná zložka mzdy 600 EUR brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktivity smerujúce k realizácii obchodov týkajúcich sa predmetu činnosti zamestnávateľa, najmä vytváranie príležitostí pre uzatváranie kúpnych zmlúv alebo obdobných zmlúv medzi zamestnávateľom a klientmi,
-vyhľadávanie potencionálnych klientov zamestnávateľa,
-dohodovanie osobných stretnutí s potencionálnymi klientmi,
-identifikácia a analýza možných potrieb klienta,
-prezentácia produktov zamestnávateľa, ich výhod a funkcionality,
-zabezpečovanie podkladov pre vypracovávanie technických dokumentov súvisiacich s výrobou a použitím produktov zamestnávateľa u klientov,
-vypracovanie cenových ponúk, predkladanie finálnych obchodných ponúk na uzatvorenie obchodných zmlúv s dojednanými obchodnými podmienkami oprávnenému zástupcovi zamestnávateľa na schválenie a uzatvorenie,
-tvorba databázy klientov,
-riešenie logistických úloh spojených s dodaním tovaru,
-priebežná starostlivosť o klientov zamestnávateľa.

-priateľská, kolegiálna pracovná atmosféra
-systém prémií a bonusov na mesačnej báze
-zamestnanie v rozširujúcej sa spoločnosti
- služobný automobil, mobilný telefón, notebook
-odborné zaškolenie

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu reagujte priamo cez www.profesia.sk-ODOSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS alebo nám zašlite svoj životopis spolu so Súhlasom na spracovanie osobných údajov na emailovú adresu uvedenú nižšie. Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na osobný pohovor.
Vaše informácie budú spracované v súlade s nariadením GDPR. Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na webovej stránke spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický, strojársky, obchodný.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie, predajné zručnosti, nezávislý a svedomitý spôsob práce, dobré komunikačné schopnosti, organizačné schopnosti, skúsenosti v podobnej oblasti vítané, odolnosť a flexibilita.

Spoločnosť LED-SOLAR, s. r. o. vznikla v roku 2008 a je zameraná na výrobu kvalitného LED osvetlenia. Samotný vývoj LED svietidiel začal ešte dva roky pred založením spoločnosti a siaha až do roku 2006. Práve vďaka vlastnej vývojovej základni ponúkame komplexné riešenie návrhu a výroby osvetľovacích sústav podľa potrieb zákazníka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3590156  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy 600 EUR brutto + variabilná zložka mzdy 600 EUR brutto.