Kuchař/kuchařka

Léčebné lázně Konstantinovy Lázně a. s.

Místo práce
Konstantinovy Lázně, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Léčebné lázně Konstantinovy Lázně, a.s. přijmou do svých lázeňských domů kuchaře/kuchařku.

Uchazeč by měl být vyučený v oboru, popř. prokázat odpovídající znalosti z praxe (zejména v teplé kuchyni).
Jedná se o práci v turnusu krátký/dlouhý týden, přerušovaná směna od 6,00 do 21,00 hod.

Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost mzdového růstu po zapracování a další benefity.

Nabízíme ubytování na naší ubytovně v centru lázní, popř. služební byt pro manželský pár.

Žádosti o práci s životopisy zasílejte elektronicky, popř. nám zanechte Vaše kontaktní údaje a náš zaměstnanec Vás bude kontaktovat.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3171680  Dátum zverejnenia: 27.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.