Umývač do ručnej autoumyvárne

Lebrock Group s. r. o.

Miesto práce
Seberíniho 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 100 - 1 450 EUR/mesiacinterny provízny systém za predané služby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručné umývanie vozidiel, čistenie interiérov, voskovanie, tepovanie, leštenie, aplikácia nanotechnológií
- komunikácia s klientmi, preberanie a odovzdávanie vozidiel
- preprava vyčistených vozidiel ku klientovi
- manipulácia s vozidlami
- práca s pokladňou

- interný provízny systém za predané služby navyše
- bezplatné umývanie a starostlivosť o vlastné vozidlo
- pravidelné školenia
- práca v mladom, rastúcom prostredí
- ďalšie interné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

- mzda 850- 950 Eur netto (v čistom)
- prax nie je podmienkou, uchádzač prejde kompletným zaškolením
- uprednostníme uchádzača s príjemným vystupovaním a dobrou fyzickou kondíciou
- životopisy posielať iba s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detail a čistotu, precíznosť
- fyzická zdatnosť
- pozitívny vzťah k autám
- príijemné vystupovanie
- bezúhonnosť

Spoločnosť Lebrock Group s.r.o. prevádzkuje prémiovú ručnú autoumyváreň KV Detail. Na trhu pôsobíme od roku 2014. Zameriavame sa na profesionálne čistenie exteriérov a interiérov vozidiel pH neutrálnou kozmetikou, leštenie, voskovanie, tepovanie a aplikáciu nanotechnológií. Všetky služby vykonávame s ohľadom na kvalitu a spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1910387  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac