Junior Risk špecialista operatívneho leasingu vozidiel

LeasePlan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 34, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy - ročný bonus výške 2 mesačných platov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše oddelenie Risk hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorému/ktorej nechýba logické a analytické myslenie a preferuje nielen prácu s dátami, ale nevyhýba sa aktívnej spolupráci s kolegami na obchodnom oddelení. Vašou úlohou bude skúmať finančné pozadie klientov a odhaľovať indície smerujúce k identifikácií potencionálnych kreditných rizík, pracovať s viacerými internými systémami a databázami a vytvárať informačné reporty o klientoch spoločnosti.
Medzi hlavné oblasti pracovnej náplne patrí:

 Sledovanie plnenia podmienok schválených v úverovom návrhu a vyhodnocovanie rizík

 Aktívna spolupráca s Obchodným oddelením

 Návrh ratingu

 Analýza finančných výkazov

 Vydanie odporúčania - návrhu na schválenie/zamietnutie potencionálneho klienta

 Zadávanie údajov o klientovi do interného systému

Variabilná zložka mzdy - ročné odmeny v zmysle stanovených KPI. Ďalšie zamestnanecké benefity budú predstavené na osobnom stretnutí.

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte emailom na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v súvisiacej pracovnej oblasti minimálne 1 rok

Počet rokov praxe

1

Relevantná pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii na oddelení Risk/Credit Risk je výhodou.
Podmienka je schopnosť orientácie vo finančných výkazoch, spracovanie zmluvných podkladov od klienta.
Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 je podmienkou.
Samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na detail,
Schopnosť hľadať riešenia, tímová spolupráca a analytické schopnosti,
Štandardné počítačové znalosti MS Office.

ALD Automotive | LeasePlan
ALD Automotive | LeasePlan je popredným globálnym hráčom v sektore udržateľnej mobility, ktorý poskytuje komplexné služby v oblasti lízingu, služby správy vozového parku a riešenia multi-mobility pre klientelu zloženú z veľkých spoločností, malých a stredných podnikov, živnostníkov a súkromných osôb. S najširším pokrytím v 44 krajinách prostredníctvom priameho zastúpenia využíva ALD Automotive | LeasePlan svoje jedinečné postavenie lídra odvetvia na ceste k dosiahnutiu nulových emisií a ďalšiemu formovaniu digitálnej transformácie prostredníctvom inovácií a služieb podporujúcich technológie, ktoré umožňujú rozsiahle zavádzanie udržateľnej mobility.
Spoločnosť ALD Automotive | LeasePlan s 15 700 zamestnancami na celom svete spravuje 3,3 milióna vozidiel (údaj z marca 2023).
Spoločnosť je kótovaná v oddelení A burzy Euronext v Paríži (ISIN: FR0013258662; Ticker: ALD). Väčšinovým akcionárom ALD Automotive | LeasePlan je Societe Generale.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4475908  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac