Účtovník/Účtovníčka pre DPH

LeasePlan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova, Petržalka
Termín nástupu
1.11.2020 prípadne skôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac+ Variabilná zložka /ročná odmena - vyhodnotenie KPI/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexné vedenie, kontrolu účtovníctva a dodržiavanie s tým súvisiacich zákonných predpisov a interných smerníc,
Implementácia aktualizácie účtovných a daňových zákonov,
Príprava a návrhy účtovných smerníc a procesov, účtovná metodika, metodické usmernenia v súvislosti s legislatívnymi zmenami,
Príprava a koordinácia a realizácia - mesačná, štvrťročná a ročná uzávierka podľa harmonogramu činností v spolupráci s pozíciou Finance Controller a Junior Controller
Tvorba vybraných reportov v súlade so skupinovými požiadavkami,
Spracovanie účtovných a štatistických výkazov, súvisiacich s legislatívnymi požiadávkami podľa platných zákonov Slovenskej republiky, ako aj korporácie LeasePlan,
Komplexná agenda DPH,
Komunikácia s finančnými inštitúciami, daňovými úradmi,
Ostatné operatívne úlohy súvisiace s hlavnou pracovnou činnosťou podľa požiadaviek nadriadeného.

Práca v stabilnej nadnárodnej leasingovej spoločnosti
Atraktívny systém benefitov (regenerácia, vernostný príspevok, pri narodení dieťaťa, )
Príspevok na výuku anglického jazyka
Príspevok na dopravu
Maximálny príspevok na stravné bez doplatku zamestnanca
Príspevok na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte na adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie a znalosť Anglického jazyka na úrovni B2 je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

Prax na pozícii a skúsenosť so spracovaním výkazov DPH je podmienkou.
5

Relevantná pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii – prehľad v oblasti daňových a účtovných zákonov, prax minimálne 5 rokov.
Znalosť medzinárodných finančných a reportovacích štandardov (IFRS),
Samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na sebarozvoj,
Schopnosť hľadať riešenia, analytické schopnosti, flexibility,
Zdieľanie informácií v rámci tímu,
Plánovacie a organizačné schopnosti,
Tímová spolupráca,
Štandardné počítačové znalosti MS Office. Výhodou je Hyperion/SAP.
Znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 je podmienkou - komunikácia s materskou spoločnosťou.

LeasePlan is one of the world’s leading leasing companies, with 1.7 million vehicles in over 30 countries. We manage the entire life cycle of our vehicles, handling everything from purchasing and maintenance to selling former lease cars.
With over 50 years experience, we’re a trusted partner for our corporate and SME clients, as well as individual consumers. Whether you need a single car or an entire fleet, our mission is to provide ‘any car, anytime, anywhere’ – so you can focus on what's next. Position is based for our subsidiary in Slovak republic.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ševčenkova 34
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Ruzickova
Tel.: +421903779782
E-mail: poslať životopis
ID: 3979837  Dátum zverejnenia: 30.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac