Damage handling specialist

LeasePlan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 34, Petržalka
Termín nástupu
1.7.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie obhliadok poškodených áut - posudzovanie a kontrola poškodenia
• schopnosť rozoznať oprávnenosť poškodených položiek
• kontrola kvality a kompletnosti požadovaných úkonov podľa obhliadky
• prax pri vytváraní kalkulácií (Audatex, GT Motive alebo Silver Dat) podmienkou
• schopnosť určiť a zvoliť správnu metódu opravy a lakovania
• aktívna komunikácia s poisťovňami, servismi, klientom
• skúsenosti v procesoch prijímania opráv a fakturácie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1500 EUR + bonusová zložka

Stravné lístky vo výške 4,80 EUR bez doplatku zamestnanca
Možnosť jazykového vzdelávania
III.pilier DDP
Príspevok na dopravu
Sociálny fond vo výške 80 EUR ročne

Životopis v slovenskom jazyku posielajte na adresu: [email protected] Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

• prax prijímacieho technika v servise / opráv vozidiel
• prax v oblasti poisťovníctva (likvidácia poistných udalostí na motorových vozidlách) – min 7 rokov
• skúsenosti s likvidáciou škodových udalostí na motorových vozidlách
• dobrá znalosť konštrukcie vozidiel a technická znalosť v oblasti opráv

Sme dcérskou spoločnosťou holandskej finančnej skupiny LeasePlan Corporation N.V., ktorej patrí prvé miesto na svete v oblasti poskytovania služieb operatívneho leasingu osobných a úžitkových vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ševčenkova 34
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Ruzickova
Tel.: +421903779782
E-mail: poslať životopis
ID: 3644841   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 EUR + bonusová zložka