Junior Controller

LeasePlan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Participácia na mesačných uzávierkach a ročných auditoch
Vypracovávanie reportov a analýz na základe požiadaviek a potrieb manažmentu
Vypracovanie analýz nákladových položiek (týždenne, mesačne),
Príprava platobných príkazov, zabezpečenie úhrad, účtovanie bankových výpisov
Kontrolu (párovanie) platieb , komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
Kontrola otvorených položiek, rekonsiliácia účtov, príprava podkladov k inventarizácii
Príprava podkladov pre audit
Spolupráca v rámci tímu, ad-hoc požiadavky/analýzy
Úprava smerníc na aktuálne pracovné procesy
Využívanie SAP, IFRS a SK GAAP

Stravné lístky vo výške 4,80 EUR bez doplatku zamestnanca
Možnosť jazykového vzdelávania
III.pilier DDP
Príspevok na dopravu
Sociálny fond vo výške 80 EUR ročne

Životopis v slovenskom jazyku zasielajte na emailovú adresu: [email protected] Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické smery

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Relevantná pracovná skúsenosť na obdobnej
pozícii –minimálne 1 rok je výhodou.
Schopnosť orientácie vo finančných výkazoch,
samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na detail,
Schopnosť hľadať riešenia, analytické schopnosti, flexibilita,
Zdieľanie informácií v rámci tímu,
Plánovacie a organizačné schopnosti,
Tímová spolupráca,
Proaktívne vystupovanie
Znalosť anglického jazyka je podmienkou,
Štandardné počítačové znalosti MS Office.

Sme dcérskou spoločnosťou holandskej finančnej skupiny LeasePlan Corporation N.V., ktorej patrí prvé miesto na svete v oblasti poskytovania služieb operatívneho leasingu osobných a úžitkových vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ševčenkova 34
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Ruzickova
Tel.: +421903779782
E-mail: poslať životopis
ID: 3621073   Dátum zverejnenia: 14.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 EUR