Recepčná

LeasePlan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 34, Petržalka
Termín nástupu
01.05.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a prepájanie telefónnych hovorov
- prijímanie návštev, ich ohlásenie, uvedenie a poskytnutie občerstvenia
- poskytovanie základných informácií a o spoločnosti a jej produktoch
- vedenie skladu občerstvenia a kancelárskych potrieb- evidencia, doplňovanie a pod
- upratanie zasadacej miestnosti bezprostredne po odchode návštevy alebo skončení stretnutia
- udržiavanie poriadku v priestoroch recepcie a jej okolia pri vstupe
- príjem, triedenie a evidencia došlej pošty – jej evidencia do knihy prijatej pošty
- príprava na scan, scanovanie došlých faktúr
- príprava pošty k odoslaniu, jej evidencia do knihy odoslanej pošty, odvoz pošty na poštu, prípadne zabezpečenie odoslania pošty kuriérom
- zaisťovanie kuriérskych služieb – podľa požiadaviek
- nahadzovanie došlých faktúr – hlavičiek do systému ELF
- Práca v systéme ELF – rozdeľovanie faktúr podľa príslušnosti, kontrola chybne vyplnených hlavičiek faktúr,
- rezervácie reštaurácií
- distribúcia faxov (elektronická a papierová forma)
- archivácia dokumentov – faktúry a zmluvná dokumentácia
- v prípade potreby iné administratívne úkony na iných oddeleniach (zakladanie faktúr, prepisy dokumentov a pod.) po dohode s Office Managerom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750 EUR brutto + odmeny

Stravné vo výške 4.80 EUR bez doplatku zamestnanca.
13.plat

Pracovná doba je pevne stanovená v čase od 09.30 - 18.00 hodiny. Pracovný pomer je uzatvorený formou personálneho leasingu so spoločnosťou McROY Jobliner, s.r.o..
Životopis v slovenskom jazyku zasielajte emailom na adresu: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dcérskou spoločnosťou holandskej finančnej skupiny LeasePlan Corporation N.V., ktorej patrí prvé miesto na svete v oblasti poskytovania služieb operatívneho leasingu osobných a úžitkových vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ševčenkova 34
85101 Bratislava

Kontakt

ID: 3350759   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 EUR brutto + odmeny