Industriálny inžinier - Industry 4.0

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Advanced Manufacturing Engineering pokrývajúceho región Európy a Afriky hľadáme zanieteného a oddaného projektového inžiniera EU Industry 4.0. Projektový inžinier bude podporovať realizáciu projektov Industry 4.0 na zavedenie inteligentnej automatizácie do JIT a Structures Plants v EU a Afrike, ako súčasť stratégie EU I4.0. Práca ako súčasť integračného tímu zahŕňa riadenie a poskytovanie kľúčových aspektov každého projektu, podávanie správ vedeniu projektu a závodu, komunikácia s dodávateľmi, podpora vytvárania obchodných prípadov s tímami závodu, spätná väzba získaných skúseností a príležitosti na zdokonalenie. štandardné riešenia.

Rozsah povinností:

  • Podpora spustenia/integrácie I4.0
  • Podporte vytvorenie jasného obchodného prípadu alebo prevádzkovej potreby pre každý projekt.
  • Uistite sa, že sú dodržané všetky štandardy, alebo je vydaná podpísaná odchýlka.
  • Podporte profil prognózovaných výdavkov na projekt.
  • Vytvorenie všetkých RFQ/Sourcing Events podľa požiadaviek v nákupnom systéme, zabezpečenie súladu s Lear Standards a akýmikoľvek lekciami získanými z predchádzajúcich projektov.
  • Zabezpečenie dodržania načasovania projektu a proaktívne riadenie dodávateľov.
  • Sledovanie všetkých úspor projektu I4.0 a vytváranie správ podľa potreby.
  • Bezchybné spustenie a nulový vplyv na zákazníka.
  • Aktívne využívať štandardy projektového manažmentu definované pre projekty AME a Industry 4.0
  • Podľa potreby podporte vytvorenie príručky Industry 4.0 Playbook zosúladenej so smerom Corporate I4.0.
  • Podporte vývoj zariadení, automatizácie, ovládacích prvkov a štandardov procesov zabezpečením spoľahlivej spätnej väzby zo skúseností získaných počas realizácie projektu.
  • Zabezpečiť zapojenie zainteresovaných strán závodu do aktívnych projektov.
  • Zabezpečiť efektívne poskytovanie školení pre všetkých kľúčových zainteresovaných strán v závode.
  • V spolupráci s kľúčovými zainteresovanými stranami závodu sa uistite, že všetka dokumentácia je správna a zrozumiteľná.

  • Regeneračný bonus – 100 €/rok, benefit na kultúrne a športové vyžitie.
  • Príspevok na stravovanie
  • Prínos na svadbu a narodenie dieťaťa 100 €.
  • Benefit pri pracovnom jubileu.
  • Výhoda na odporúčanie kandidáta do zamestnania
  • Závodná jedáleň
  • Rozvojové programy.
  • Flexibilný pracovný čas na platených pozíciách.
  • Školiaci program pre nových zamestnancov.
  • Možnosť kariérneho rastu.
  • Športové a kultúrne aktivity.
  • Vitamínový balíček, ovocné dni každý mesiac, vianočné darčeky.
  • Kaviareň pre zamestnancov.
  • Finančné konzultácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • VŠ v technickej oblasti
  • Skúsenosti s automatizáciami
  • min. 5 rokov odbornej praxe
  • Pokročílá angličtina
  • Ochota a flexibilita cestovať v rámci pozície (až 30 %)
  • Silné schopnosti riešiť problémy, proaktívny a strategický prístup
  • Dobrý komunikátor – pohodlne prezentovať na všetkých úrovniach v rámci podniku
  • Dobrá znalosť práce s MS Office

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Sochor
Tel.: +420778719832
E-mail: poslať životopis
Trnavský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiacFrom 2300 depend on experience
Trnavský kraj, Slovensko
ID: 4473124  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac