Supervízor Výroby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:
• Zabezpečovanie plnenia výrobného plánu v požadovanom množstve, čase a kvalite v súlade s požiadavkami zákazníka.l.
• Sledovanie odosielania výrobkov k zákazníkovi podľa taktu udávaného zamestnancom expedície.
• Zabezpečovanie kvality výrobkov a procesov (aktívne rieši každú jednu chybu nájdenú na Tara, každé hlásenie od rezidentov, každú reklamáciu, a zodpovedá nadriadenému, v kritických prípadoch reportuje akcie priamo riaditeľovi závodu).
• Nabieha proces výroby nových projektov, vrátane náboru operátorov, je zodpovedný za ich adaptáciu, a ďalší rozvoj. Riadi Skill Matrix, reportuje manažérovi výroby. Vedie Run at Rate záťažové, kapacitné, kvalitatívne testy.
• Spolu s ďalšími supervízormi sa aktívne podieľa na nábehu druhej zmeny, buduje správny mix skúsených DIR a INDIR operátorov s cieľom vytvoriť 2 rovnako výkonné zmeny.
• Denný reporting – shift report, indikátory na tabuliach , pri odchýlkach – definuje nápravné opatrenia.
• V prípade, že nastane neštandardná situácia, ktorá môže ohroziť zdravie a bezpečnosť ľudí, kvalitu, dodávky zákazníkovi, ihneď eskaluje nadriadenému.
• Zastupovanie supervízorov iných liniek.
• Znalosť organizácie všetkých liniek.
• Očakávaný prístup - nula úrazov, incidentov, skoronehôd.

+príplatok za poobednú zmenu
+príplatok za nočnú zmenu
+príplatok za nadčas cez víkend 50 %
+príplatok za nadčas cez týždeň 25 %
+vlastná jedáleň ( zrážka len 0,68 € za obed)
+doprava zabezpečená
+ubytovanie zabezpečené
+bezproblémové parkovanie
+príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa vo výške 100 €
+príspevky zamestnávateľa do DDS
+firemné akcie
+vzdelávanie zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania.
• Minimálne 5 - ročná prax v automotive výrobnom závode, na riadiacej pozícii, seating business výhodou.
• Základná znalosť zefektívňovania výrobných procesov – hoshin, cycle time diagram, yamazumy.
• Skúsenosti s vedením ľudí sú podmienkou, minimálne 2 roky.
• Vedenie Run at Rate záťažových testov.
• Znalosť MS Office na úrovni pokročilý.
• Znalosť anglického jazyka výhodou.
• Znalosť systému riadenia kvality podľa IATF normy.

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Sochor
Tel.: +420778719832
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
2 185 EUR/mesiacOd 2185 Eur - v závislosti za skúsenostiach
Trnavský kraj, Slovensko
ID: 4464821  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 185 EUR/mesiac