Product Engineer - (R&D Automotive)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za návrh, vývoj, implementáciu a analýzu technických produktov a systémov
• Vykonáva technické hodnotenia návrhu
• Odporúča zmeny vo vývoji a dizajne na zlepšenie kvality produktov a/alebo postupov
• Pozícia je zodpovedná za prípravu podrobných výkresov nových a existujúcich komponentov produktu
• Analyzujte výkresy a výtlačky s použitím vysokého stupňa originality a predstavivosti, aby ste si vizualizovali diel a určili vhodné materiály
• Koordinuje s ostatnými inžinierskymi (produktovými, výrobnými, procesnými) funkciami

• Práca v prostredí medzinárodnej automobilovej spoločnosti
• Práca v dynamickom tíme
• Rastúce technické skúsenosti, práca na globálnych projektoch
• Pružný pracovný čas
• Balíček zdravia a športu
• Sociálny balíček
• Práca z domu

If you are interested please do not hesitate and send us your Curriculum Vitae in English language.
We will contact selected candidates only.
Thank you for understanding.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

• Anglický jazyk
• Požadované základné znalosti CAD/CAM nástrojov a špecifických zákazníckych návrhových balíkov
• Vynikajúce technické myslenie
• Ochota učiť sa nové veci
• Prax v automotive, výrobný podnik - výhodou
• Skúsenosti s projektovaním CAD
• Skúsenosti s projektovaním dielov min. 4 roky - výhodou
• Vysokoškolské vzdelanie

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Sochor
Tel.: +420778719832
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacOd 1500 Euro v závislosti na skúsenostiach
Prešov, Slovensko
ID: 4389449  Dátum zverejnenia: 17.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac