Operátor kvality ( kontrola, oprava a návrh meracích prípravkov )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontrola funkčnosti meracích prípravkov podľa dokumentácie prípravku a dielu
• Kontrola meracích prípravkov v procese z pohľadu správnej funkčnosti
• Odstraňovanie jednoduchých nedostatkov na meracích prípravkoch
• Zabezpečenie opravy prípravkov po zistení závažnejších nedostatkov:
  • návrh spôsobu opravy
  • dizajn navrhovanej zmeny v 3D/2D
  • zabezpečenie výroby dielov interne/externe
  • výroba náhradných dielov na 3D tlačiarni
• Dizajn nových meracích prípravkov
• Nastavovanie meracích prípravkov na CMM pri NOK kalibrácii
• Vytváranie aplikácii na zber a vyhodnotenie dát z meraní
• Aktualizácia výkresovej dokumentácie meracích prípravkov
• Spolupráca pri zmenách a opravách meracích prípravkoch s ostatnými oddeleniami
• Validácia externého dizajnu meracích prípravkov
• Všetky ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného
• Zodpovednosť a právomoc za nápravné a preventívne opatrenia podľa IATF 16949: 2016 - 5.3.1

  • strava len za 1,08 €
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • dobrá dostupnosť (iba 5 min peši z vlakovej a autobusovej stanice)
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • firemné akcie (športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame.
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
  • tréningové centrum

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie.
• Znalosť anglického jazyka.
• Znalosť MS Office.
• Znalosť používania meracích zariadení.
• Znalosť meracích metód a tvorba reportov.
• Znalosť metrológie, systému kvality a deskriptívnej geometrie.
• Prax na pozícii alebo odborné vzdelanie v metrológií.
• Organizačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme.
• Vedieť si určiť priority, predvídať prípadne problémy
• Flexibilita a adaptabilita
• Odolnosť voči stresu
• Samostatnosť, precíznosť a spoľahlivosť

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea PO Takáčová
E-mail: poslať životopis
Miesto práce
Solivarská, Prešov
Termín nástupu
01.11.2021
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda od 1000 € brutto ( reálnu výšku mzdy stanovíme individuálne v závislosti od skúseností a ďalších kvalifikačných predpokladov daného kandidáta )
Solivarská, Prešov, Slovensko
ID: 4152984  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac