FEA Engineer

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Lear Prešov, ktorá bola založená v roku 2007, sa venuje výrobe kovových konštrukcií pre systémy sedadiel pre automobily. Používame procesy výroby, formovania, ohýbania, zvárania, maľovania a montáže pre svetové značky ako Land Rover, BMW, PSA, Audi, Renault, Jaguar. V Prešove sa nachádza aj jedinečné výskumné vývojové centrum, kde sa vyvíjajú, simulujú a testujú komponenty, najmä v programoch 3D navrhovania CATIA a NX.

Zodpovednosti danej pozície:

Hlavné misie: Pomocou štruktúrnych výpočtov jednotlivých komponentov a celých sedačkových systémov podporovať medzinárodné konštrukčné a projektové tímy.

• Získavanie požadovaných informácií - OEM, CAD oddelenia či materiálová dáta.
• Modelovanie a výpočet jednotlivých komponentov a celých systémov sedadiel.
• Samostatné vykonávanie dynamických výpočtov podľa zadania.
• Validácia výpočtov s reálnym testom.
• Vyhodnotenie a dokumentácia výsledkov.
• Prezentácia výsledkov interným aj externým zákazníkom.

Profil úspešného kandidáta:

• Technické vysokoškolské vzdelanie.
• Skúsenosť v oblasti FEA/CAE analýz v automotive.
• Skúsenosti s LS-Dyna alebo PamCrash, Abaqus, Radioss, Hyperworks, Ansa prípadne Animator.
• Dobrá znalosť v oblasti technických výpočtov.
• Zopovědnost, flexibilita a schopnosť tímovej práce.
• Komunikatívna znalosť angličtiny alebo nemčiny.

Ponúkame:

• Zázemie významnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti so 100 ročnou históriou
• Zvyšovanie kvalifikácie a profesionálny rozvoj (jazykové kurzy, školenia, certifikácie)
• Flexibilná pracovná doba
• Príspevok na cestovanie do práce
• Health packet (fitness, masáže, vitaminové balíčky)
• Social packet (divadlo, výlety, eventy aj pre rodinných príslušníkov
• Prácu na veľmi zaujímavých projektoch pre AUDI, BMW, DAIMLER, GM, LAMBORGHINI, JAGUAR, PORSCHE, a iné

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Sochor
Tel.: +420778719832
E-mail: poslať životopis
Prešovský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacOd 1500 Euro v závislosti na skúsenostiach
Prešovský kraj, Slovensko
ID: 3996420  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac