Vodič vysokozdvižného vozíka v Prešove

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manipulácia, nakladanie, vykladanie a preprava nákladu
• Scanovanie výrobkov pri presune do skladu expedície
• Výdaj materiálu do výroby a jeho evidencia.
• Včasné zásobovanie prideleného úseku
• Sledovanie stavu zásob materiálu, balení a iných komponentov na pridelenom úseku
• ochota pracovať na 3 zmeny

Ukončené stredoškolské vzdelanie.
Prax na podobnej pozícii alebo v sklade.
Skúsenosti v riadení vysokozdvižného vozíka (VZV) - podmienkou.
Platný preukaz na riadenie VZV. (sk. D,W1 ) - podmienkou.
Prax v automobilovej spoločnosti výhodou.

Iné výhody

  • extra príplatok za poobednú zmenu
  • bonusy: výkonnostný, dochádzkový
  • strava len za 1,08 eur
  • dobrá dostupnosť (iba 5 min peši z vlakovej a autobusovej stanice)
  • príspevok na dopravu do zamestnania
  • príspevky pri jubileách, svadbe, narodení dieťaťa
  • firemné akcie (športový deň, Grantový program - Tu žijeme, tu pomáhame.
  • vzdelávanie zamestnancov (zvyšovanie kvalifikácie)
  • masáže a fitness centrum
  • tréningové centrum

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na e-mailovú adresu chcempracovat@lear.com
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

www.lear.com

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917.
V roku 2017 spoločnosť oslávi svoje 100. výročie. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov a elektrických rozvodov (e-Systems). Lear aktuálne spolupracuje so všetkými hlavnými výrobcami automobilov na svete, a výrobky Lear možno nájsť na viac ako 400 druhoch vozidiel. Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 156.000 zamestnancov umiestnených v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 151. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan.
ID: 3090576   Dátum zverejnenia: 10.11.2017