IT technik na víkendovú zmenu vo Voderadoch

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečiť nepretržitý chod IT
  • kontrolovať zálohy dát
  • vykonávať pravidelné skúšky IT systémov
  • inštalovať HW a SW komponenty IT
  • podporovať koncových užívateľov IT

Informačné technológie (ďalej len IT) obsahujú:
1. výrobné systémy (SYFLUX, JIT, LPS, BPCS, Andon, DMB)
2. aktívne a pasívne prvky počítačovej siete
3. počítače, tlačiarne a ďalšie prvky počítačovej siete
4. telefónnu ústredňu

Iné výhody

  • ponúkame prácu na skrátený uväzok, na víkend
  • pracuje sa :
v sobotu: 14:00hod - 24:00hod
v nedeľu: 20:00hod - 06:00hod

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač,
v prípade Vášho záujmu pošlite prosím svoj životopis na uvedenú adresu. Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky kladené na pozíciu. ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

www.lear.com

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917.
V roku 2017 spoločnosť oslávi svoje 100. výročie. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov a elektrických rozvodov (e-Systems). Lear aktuálne spolupracuje so všetkými hlavnými výrobcami automobilov na svete, a výrobky Lear možno nájsť na viac ako 400 druhoch vozidiel. Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 156.000 zamestnancov umiestnených v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 151. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan.
ID: 2871930   Dátum zverejnenia: 20.10.2017