Operátor výroby vo Voderadoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž autosedačiek podľa predpísaných postupov. Práca na výrobnej linke.

  • zaškolenie pre všetkých zamestnancov;
  • príjemné a čisté pracovné prostredie;
  • klimatizovaná hala;
  • možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie;
  • zaujímavá technická práca;
  • odmeny za dobré nápady;
  • sociálny program;
  • mesačný a štvrťročný dochádzkový bonus;
  • doprava zdarma
  • mzda od 870EUR do 1000EUR;

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo poštou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Odpovede budú zasielané iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na 3 zmeny;
  • vhodní kandidáti musia byť manuálne zruční;
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov;

Spoločnosť Lear Corporation bola založená v Detroite v roku 1917. Lear je jedným z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov (Seating) a elektrických rozvodov (e-Systems).
Spoločnosť Lear zamestnáva okolo 169 000 zamestnancov v 38 krajinách a 257 závodoch. Lear sa v súčasnosti radí na 186. miesto na rebríčku Fortune 500. Centrála spoločnosti je v USA v Southfield, Michigan. Lear obchoduje na newyorskej burze pod symbolom [LEA].

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Miesto práce
Voderady 454, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Voderady 454,, Trnavský kraj
ID: 1714359  Dátum zverejnenia: 8.11.2016