Zdravotná sestra / Zdravotník - so skúsenosťami

LEAF / LEAF Academy

Miesto práce
Prievozská 452/14A, 821 09 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
1 100 EUR/mesiacKompenzácia pre túto rolu začína od 1100 eur v hrubom pri plnom úväzku a bude závisieť od vzdelania a skúsenstí vybraného kandidáta ako aj od veľkosti úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti v oblasti zdravotnej starostlivosti a je ti blízka práca s mladými ľuďmi?
Pridaj sa k nášmu zdravotnému tímu a pomôž nám starať sa o zdravie našich študentov počas ich pobytu na LEAF Academy.
LEAF Academy je medzinárodná internátna stredná škola v Bratislave. Akadémia funguje od roku 2016, momentálne má 110 študentov a vyše 40 zamestnancov (učitelia a personal) a každým rokom rastie. LEAF Academy je súčasťou neziskovej organizácie LEAF, ktorá ponúka rôzne program na rozvoj mladých ľudí, ktorí majú potenciál stat sa budúcimi osobnosťami a lídrami. LEAF Academy je jedna z mála internátnych škôl, ktoré sa snažia budovať internátnu kultúru, kde sa vzdelávanie často deje mimo učební.
Čo bude tvojou pracovnou náplňou?
o Zabezpečenie základnej zdravotnej startostlivosti pre študentov
o Prezretie zranených alebo chorých študentov a posúdenie či je potrebná odborná zdravotná starostlivosť
o Pravidelná kontrola stavu chorých detí a posúdenie ich potrieb aby sa im dostalo čo najlepšej starostlivosti
o V prípade potreby, sprevádzanie študentov počas návštevy u lekára
o Komunikácia s rodičmi chorých študentov
o Administratívne úlohy a vedenie záznamov:
• vedenie a správa zdravotnej dokumentácie študentov
• vypĺňanie dochádzky v školskom systéme (Veracross)
• vedenie záznamov študentov o COVID očkovaní, koordinovanie testovania na COVID a uchovávanie výsledkov testov v súlade s nárdonými COVID opatreniami
• koordinovanie rozvrhov služieb zdravotného tímu
o Zabezpečenie alebo koordinácia tréningov prvej pomoci
o Iné activity, podľa potreby, súvisiace so zabezpećením zdravia študentov LEAF Academy
o Úzka spolupráca a koordinácia s ostatnými členmi zdravotného tímu

Ponúkame priateľský kolektív a prácu, ktorá má zmysel

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky do 2 týždňov od prihlásenia.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Medicínske vzdelanie, zdravotná sestra, záchranár alebo súvisiace zdravotnícke vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Predošlá pracovná skúsenosť v oblasti zdravotnej starostlivosti aspoň 3 roky

Počet rokov praxe

3

o Schopnosť posúdiť zdravotný stav, znalosť zdravotnej starostlivosti a prvej pomoci
o Dobré komunikačné schopnosti a zručnosť pri práci s ľuďmi
o Zodpovednosť a súcit
o Tímový hráč
o Plynulá znalosť Angličtiny
o Znalosť MS office

V LEAFe veríme, že Slovensko môže byť ekonomicky silnou krajinou s úspešnými firmami, ktoré obstoja aj v globálnej konkurencii. Naplnenie tejto vízie však bude vyžadovať silnú generáciu budúcich lídrov vo sfére biznisu a verejnej správy. Osobnosti, ktoré budú presadzovať v našej krajine svetovú kvalitu, ale aj morálne hodnoty. Preto pomáhame mladým ľuďom v ich osobnom aj odbornom rozvoji. Toto sa deje aj prostredníctvom LEAF Academy.
LEAF Academy je medzinárodná stredná internátna škola so sídlom v Bratislave, ktorá otvorila svoje brány v roku 2016. Academy v súčasnosti slúži 110 študentom a má viac ako 40 zamestnancov a pedagógov a každým rokom rastie. Je jednou z mála plne internátnych skôl v regióne strednej Európy a bola navrhnutá so zámerom vytvoriť silnú internátnu kultúru, kde sa učenie často odohráva mimo triedy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4205561  Dátum zverejnenia: 16.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac