IT administrátor - projektové úlohy

LEAF / LEAF Academy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat 1000- 1500 btt / dohodou podľa predchádzajúcich skúsenosti kandidáta, neskôr možnosť platového rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zahŕňa softvérové a hardvérové služby pre neziskovú organizáciu LEAF a LEAF Academy.

- Do nastavenie celého SW prostredia, výber vhodných technológií a aplikácii a pomoc pri ich výbere.
- Inštalovanie, konfigurácie a implementácia softvéru.
- Riešenie, identifikovanie a odstraňovanie vzniknutých problémov a nedostatkov.
- Poskytovanie základného poradenstva pri používaní softvéru a hardvéru užívateľom LEAF, LEAF Academy v slovenskom a ANGLICKOM jazyku.
- Riešenie problémov a diagnostika hardvérových alebo softvérových porúch.
- Správa a inštalovanie počítačových serverov, nastavovanie cloud-u.
- Vykonávanie pravidelných softvérových a systémových kontrol.

Medzi najväčšie výhody práce v našej organizácii považujeme podporu hodnôt:

• Charakternosť – morálne kvality založené na odvahe, úcte k druhým a pokore, vychádzajúce z presvedčenia o hodnote každého jednotlivca.
• Excelentnosť – všestrannosť, ako aj výnimočnosť vo svojej oblasti, ktoré sú založené na vnútornej motivácii, neutíchajúcej zvedavosti a pevnej vôli.
• Podnikavé líderstvo – snaha o neustále vylepšovanie, podporená vysokými ašpiráciami, schopnosťou zdravo riskovať a nadchnúť ostatných pre zmenu.
• Občiansku angažovanosť – predsavzatie nezištne pomáhať širšiemu okoliu, ktoré vychádza z vďačnosti, zo záujmu o iných a z kombinácie vzťahu k domovine, záujmu o región a globálneho uvažovania.

Ďalšie benefity:

- flexibilný pracovný čas, možnosť home-office
- neformálne pracovné prostredie, založené na dôvere k jednotlivcovi a jeho sebakontrole
- zdieľané parkovanie
- pet friendly, bike friendly organizácia
- notebook, mobil
- no open space

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite prosím Váš životopis v anglickom a slovenskom jazyku na adresu: [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nami zadané kritéria. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osobnosť, ktorá sa stotožňuje s našimi hodnotami, dokáže prinášať nové nápady a pracuje samostatne
- čestný človek s otvorenou mysľou
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku nevyhnutná
- znalosť prostredia Windows, inštalácia a konfigurácia softvéru a hardvéru, Microsoft Azure
- schopnosť pracovať aj projektovo, súčasne na viacerých prípadoch
- prozákaznícka orientácia, dobré komunikačné schopnosti hlavne s užívateľmi

V LEAFe veríme, že Slovensko môže byť ekonomicky silnou krajinou s úspešnými firmami, ktoré obstoja aj v globálnej konkurencii. Naplnenie tejto vízie však bude vyžadovať silnú generáciu budúcich lídrov vo sfére biznisu a verejnej správy. Osobnosti, ktoré budú presadzovať v našej krajine svetovú kvalitu, ale aj morálne hodnoty. Preto pomáhame mladým ľuďom v ich osobnom aj odbornom rozvoji. Toto sa deje aj prostredníctvom LEAF Academy.
LEAF Academy je medzinárodná stredná internátna škola so sídlom v Bratislave, ktorá otvorila svoje brány v roku 2016. Academy v súčasnosti slúži 110 študentom a má viac ako 40 zamestnancov a pedagógov a každým rokom rastie. Je jednou z mála plne internátnych skôl v regióne strednej Európy a bola navrhnutá so zámerom vytvoriť silnú internátnu kultúru, kde sa učenie často odohráva mimo triedy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3546278  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 1000- 1500 btt / dohodou podľa predchádzajúcich skúsenosti kandidáta, neskôr možnosť platového rastu