Payroll specialist

Akadémia LEAF - LEAF Academy

Sasinkova 13, 81100 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné spracovanie mzdovej agendy cca 100 zamestnancov/zamestnankýň vrátane mzdovej uzávierky
komunikácia s poisťovňami a štátnymi inštitúciami
spracovanie personálnych a mzdových štatistík (napr. výkazy pre Štatistický úrad SR) a rozborov, mesačných a ročných výkazov, predpísaných výkazov
ročné zúčtovanie dane a zdravotného poistenia
poskytovanie poradenstva a konzultácií v oblasti mzdovej a daňovej problematiky
archivácia dokladov súvisiacich s mzdovou a personálnou agendou v zmysle platnej legislatívy
participácia na spracovaní personálnej a zmluvnej agendy

zmysluplná práca pre organizáciu s víziou a misiou pomáhať mladým lídrom v ich osobnom i profesnom rozvoji
rôznorodá agenda
flexibilný pracovný čas
inšpiratívny tím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert

expertná úroveň znalosti mzdového účtovníctva
znalosť legislatívy v oblasti zamestnávania cudzincov z krajín EU aj mimo EU
pokročilá úroveň znalosti personalistiky
prehľad platnej mzdovej a daňovej legislatívy a Zákonníka práce
skúsenosť s prácou v systéme Human výhodou
dôvernosť, spoľahlivosť a precíznosť
záujem o poslanie a činnosť organizácie LEAF
anglický jazyk na základnej úrovni podmienkou, pokročilej výhodou

LEAF Academy is an exciting new boarding high school which opened in September 2016 in Bratislava, Slovakia with a mission to develop young people with the potential to be future leaders and shapers of society in Slovakia, Central Europe and beyond. Our students demonstrate character, excellence, entrepreneurial leadership, and civic engagement and are selected on a need-blind basis. More information about LEAF Academy can be found at www.leafacademy.eu.

LEAF Academy is a part of the LEAF organization, a Slovak non profit which runs a portfolio of programs focusing on improving education experience of talented high school students, mitigation of brain-drain, and development of talented young professionals. More information about LEAF can be found at www.leaf.sk/en/.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3360233  Dátum zverejnenia: 12.4.2018