Baví ťa administratíva? Zaujíma ťa oblasť rozvoja ľudí? Staň sa našim koordinátorom.

LeadIN s.r.o.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.* po krátkom čase je možné prehodnotenie mzdy na základe vzájomnej spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš popri štúdiu aj pracovať? Čakal/a si doteraz na príležitosť učiť sa od špičkových odborníkov v oblasti rozvoja a vzdelávania?
Si rodený organizátor, ktorému neunikne žiaden podstatný detail a na ktorého sa môžu ostatní vždy spoľahnúť? Potom máme pre teba ponuku, ktorá ťa určite zaujme.

Náš tím by sme radi obohatili o nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á má rád/rada veci pod kontrolou a nebojí sa zodpovednosti. Ideálnym kandidátom je človek, ktorý si dokáže s ľahkosťou vytvoriť efektívny systém a mať prehľad o všetkom, čo a kedy treba spraviť.

AKÁ AGENDA ŤA U NÁS ČAKÁ?
* Zodpovednosť za plánovanie termínov skupinových a individuálnych stretnutí,
* starostlivosť o administratívu; príprava faktúr a podkladov pre fakturáciu,
*organizovanie teamových meetingov,
* komunikácia s klientmi a záujemcami o spoluprácu (prevažne email a telefonicky),
* podpora projektov, aktualizácia projektových dokumentov a príprava workshopov v súčinnosti s project líderami,
* koordinácia vybraných projektov – online i osobne - v celom rozsahu ich prípravy (potrebné materiály, zabezpečenie miestnosti, cateringu, komunikácie s dodávateľmi a účastníkmi a pod);

* prácu v malom dynamickom teame, ktorý pôsobí v oblasti transformačného rozvoja ľudí (dlhoroční odborníci z oblasti HR),
* časovú flexibilitu a možnosť virtuálnej práce (väčšinu vecí je možné vykonávať aj z domu),
* zaškolenie,
* rozsah práce v priemere 20 hodín / týždeň,
* spolupráca je na živnosť,
* finančné podmienky dohodou

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku posielať emailom. Odpovede budeme zasielať len uchádzačom postupujúcim do 1. výberového kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje/manažment/psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

administratíva
1

* plynulá angličtina slovom a písmom
* zmysel pre detail
* technická zručnosť
* organizačné schopnosti
* zodpovednosť a spoľahlivosť

MENÍME POHĽAD ĽUDÍ NA SEBA I NA SVET
Venujeme sa systematickému a transformačnému rozvoju ľudí. Transformácia spočíva v zmene myslenia a postojov, na základe čoho sme schopní zmeniť aj svoje správanie. Prostredníctvom nášho vlastného unikátneho konceptu pomáhame našim klientom dosahovať trvalé zmeny vedúce k väčšej spokojnosti v pracovnom i v osobnom živote.
Ponúkame transformačné programy, v ktorých sú integrované reálne skúsenosti z oblasti biznisu, psychológie a neurovedy.
Máme medzinárodné úspechy. Náš program autentického líderstva - Atairu authentic leadership (AAL) - od roku 2013 absolvovalo už vyše 2000 účastníkov zo 100 firiem a 24 krajín sveta, vrátane Japonska a Blízkeho východu.

Grosslingova 51
811 08 Bratislava
ID: 4059439  Dátum zverejnenia: 10.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.