Asistent Call centra

Leaders & Partners (L&P reality), s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hĺadáme kolegu do call centra realitnej kancelárie.Hlavnou úlohou je nábor nehnutelnosti cez telefón ,prípadne internet, v rôznych mestách Slovenska.Vhodná práca na doma.

- voľný pracovný čas
- pravidelný príjem
- plat min. od 200e
- navysenie platu od vykonu
- bonusy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Leaders & Partners (L & P) reality, s.r.o. je realitná kancelária pôsobiaca na území Českej a Slovenskej republiky.Sme členovia viacerých realitných asociácií a to NARKS, SORA, C.E.I. roku 2023 máme v pláne stať sa členom ARK v Českej republike. Dôraz kladieme na kvalitu, profesionálny a individuálny prístup ku klientom, preto sú naši makléri certifikovaní a neustále školení. Každý maklér pristúpil k etickému kódexu, v ktorom sú zahrnuté hlavné princípy a hodnoty našej spoločnosti.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4157727  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 200 EUR/mesiac