PLC/SCADA Team Leader

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 600 EUR/mesiac2.000,- € + 30% prémie podľa skúsenosti + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Technické riadenie a koordinácia PLC / SCADA tímu

• Tvorba a nasadzovanie technických riešení v oblasti priemyselnej automatizácie, vývoj PLC/SCADA softvéru

• Komunikácia s kľúčovými užívateľmi zákazníka

• Podpora predaja, príprava ponúk a kalkulácií

• Riadenie softvérových projektov, kapacitné plánovanie, projektových rizík, dokumentácie, uvedenie do prevádzky

• Rozvoj inžinierskeho tímu PLC / SCADA, zvyšovanie kvalifikácie členov tímu, vytváranie metodológie, postupov, štandardov,
• Podpora projektového manažéra na komplexných mechatronických projektoch v roli SW Lead inžiniera v oblasti PLC/SCADA pri plánovaní a realizácii projektu

  • ponúkame zaujímavú a rôznorodú technicky a technologicky náročnú prácu na moderných technológiách v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
  • služobný notebook a mobilný telefón
  • zodpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné a iné zamestnanecké odmeny, 13. plat
  • každoročné zvyšovanie miezd na základe kolektívneho vyjednávania flexibilný pracovný čas
  • individuálny prístup k potrebám zamestnanca
  • flexibilný pracovný čas
  • odmeny pri pracovných, životných jubileách a pri narodení dieťaťa
  • benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy
  • darčekové poukážky nad rámec predpisov
  • možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Váš štruktúrovaný životopis prosím zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

TIA Portal - Pokročilý
WinCC - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Senior PLC / SCADA inžinier

• Výborný tímový hráč

• Prináša technické riešenia

• Schopný adaptovať sa na dynamické a náročné prostredie

• Organizovaný a systematický

• pokročilá znalosť programovania PLC systémov Siemens S7 / TIA Portal alebo Beckhoff alebo Rockwell, SCADA systémov WinCC, PC Worx, Ignition, ...
• Znalosti a prehľad súvisiacich technológii používaných pri automatizácii priemyselných procesov ako EPLAN,komunikačné siete, robotika, mechatronické systémy, bezpečnosť strojov a zariadení a pod.

• Výhodou sú skúsenosti programovania v jazykoch C / C++ / Python
• Výhodou je znalosť automotive prostredia, štandardov VASS alebo INTEGRA alebo building management systems
• expert uvádzania do prevádzky
• Skúsenosti s vedením kolektívu výhodou
• Ochota cestovať (vnútroštátne a medzinárodne) cca do 10% pracovného času

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 440 zamestnancov a dosahuje obrat 22 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4827910  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac