Technik údržby

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
1 600 - 1 800 EUR/mesiac1.600 brutto základná mzda + do 200 EUR prémie +13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje dennú operatívnu údržbu výrobných liniek a zariadení
prevádzky(elektrická a mechanická časť/automatizácia)
- Diagnostika a odstraňovanie vzniknutých porúch
- Vykonáva preventívnu, prediktívnu, plánovanú údržbu a čistenie zariadení
- Realizuje elektrické a mechanické modifikácie zariadení
- Zúčastňuje sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení.
- Hlási anomálie zariadení nadriadenému
- Práca na 3 zmeny

- zaujímavá a rôznorodá práca v medzinárodnej spoločnosti
- podrobný a postupný tréningový plán zaškolenia
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie a ďalšie prémie
- 13.plat
- zaujímavý sociálny program

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Váš štruktúrovaný životopis prosím zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť v elektrotechnike § 22
- vzdelanie technického smeru (elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik)
- technické zručnosti
- skúsenosti s PLC výhodou
- ochota pracovať aj v sobotu alebo nedeľu

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4792898  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac