Manažér kvality

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800 EUR/mes (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie a riadenie systému manažérstva kvality v rámci výrobného závodu
- Riadenie menšieho tímu inžinierov kvality
- Zabezpečenie dodržiavania požadovanej kvality konečných výrobkov
- Dodržiavanie systémov manažérstva kvality podľa IATF štandardov
- Riešenie reklamácií a spracovanie 8D reportov, návrhy nápravných a preventívnych opatrení
- Účasť na interných, dodávateľských a zákazníckych auditoch
- Implementácia nástrojov riadenia kvality a riadenia rizík FMEA, APQP
- Komunikácia s dodávateľmi
- Vypracovanie správ, vyhodnotení a analýz
- Riadenie externého BOZP a PO technika v rámci prevádzky

- Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- Podporujeme ďalšie vzdelávanie a kariérny rast
- 13.plat
- Stravné lístky v hodnote 4,30 EUR
- Flexibilný pracovný čas
- Odmena pri životnom a pracovnom jubileu

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Váš štrukturovaný životopis prosím zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected].
Do e-mailu prosím vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

manažérstvo kvality

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax oblasti kvality v automobilovom priemysle
- znalosť nástrojov manažérstva kvality
- znalosť IATF štandardov
- znalosť procesov výroby a riadenia kvality vo výrobnom podniku
- NJ alebo AJ na aktívnej úrovni (slovom aj písmom)
- analytické myslenie
- výborné komunikačné a negociačné zručnosti
- samostatnosť v rozhodovaní

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3714435  Dátum zverejnenia: 28.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800 EUR/mes (v závislosti od skúseností kandidáta)