Objektový vedúci pre divíziu FM

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac900 EUR/mes (v závislosti od skúseností kandidáta) + 200 EUR/mes osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• organizuje, riadi a kontroluje procesy čistenia výrobných hál ako aj technického čistenia na pridelených objektoch v Nitre a Trnave
• zodpovedá za ekonomickú efektívnosť pridelených nákladových stredísk ,
• zodpovedá za kvalitu prevedených prác,
• zodpovedá za stav personálu na pridelených strediskách,
• spolupodieľa sa pri nábore nových pracovníkov,
• zodpovedá za dodržiavanie zásad BOZP a PO na pridelenom pracovisku,
• podieľa sa na plánovaní rozsahu prác na nasledujúce obdobie,
• vedie evidenciu realizovaných prác, spracováva podklady k fakturácii,
• komunikuje so zákazníkom

• možnosť profesionálneho rastu v rámci spoločnosti,
• služobné motorové vozidlo aj na súkromné účely,
• 13.plat,
• rôzne zamestnanecké príspevky

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.
Váš štrukturovaný životopis prosím zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected].
Do e-mailu prosím vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• komunikačné , organizačné a riadiace schopnosti
• skúsenosť s riadením kolektívu cca 10-15 ľudí
• prax v priemyselnom čistení 3 roky
• znalosť anglického jazyka výhodou
• bezúhonnosť
• vodičský preukaz skupiny B

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3564399  Dátum zverejnenia: 18.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac900 EUR/mes (v závislosti od skúseností kandidáta) + 200 EUR/mes osobné ohodnotenie