Projektový manažér- Elektroinštalácie /Automotive/

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Bratislava 4, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vypracovanie technických riešení v oblasti elektroinštalácií výrobných technológií v automobilovom priemysle na základe požiadaviek zákazníka
* Koordinácia projektov, riešenie organizačných a technických problémov pri realizácii projektov
* Koordinácia úloh a priorít v kolektíve technikov- vedúcich projektov
* Účasť na rokovaniach so zákazníkom a subdodávateľom /Automotive/
* Zastupovanie vedúceho technickej kancelárie

* Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, technicky a technologicky náročnú v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
* Pracujeme s modernými technológiami
* Podporujeme ďalšie vzdelávanie a kariérny rast
* Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny
* Možnosť práce aj na iných projektoch v rámci SR

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím zasielajte svoje životopisy na adresu:
[email protected]
Do e-mailu prosím vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

8

* technické myslenie, tvorivosť, samostatnosť, precíznosť v práci
* tímový hráč, proaktívny prístup
* organizačné schopnosti
* schopnosť viesť tím
* orientácia na zákazníka
* prax vo vedení projektov, v odbore 8 rokov
* prax v automobilovom priemysle na obdobných pozíciách ako Product engineer, alebo Manufacturing engineer, Project manager je podmienkou
* odborná spôsobilosť v elektrotechnike - § 22
* znalosť nemeckého alebo anglického jazyka podmienkou
* znalosť Eplan je výhodou

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3336515  Dátum zverejnenia: 15.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou