Operátor výroby / Bánovce nad Bebravou

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Ihneď
922 EUR/mesiac922 EUR brutto = 802 EUR základná mzda + 120 EUR výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do našej menšej výrobnej prevádzky v Bánovciach nad Bebravou na pozíciu OPERÁTOR VÝROBY

Náplň práce:
* zavesovanie a zvesovanie kovových dielov rôznej veľkosti a váhy pre automatickú lakovaciu linku
* balenie dielov podľa baliacich predpisov
* evidencia, kontrola a oprava dielov

* zaujívavé finančné ohodnotenie
* odmeny mesačné, polročné
* príplatky nad rámec zákona
* príspevky zo sociálneho fondu
* stravné lístky v hodnote 4,30 EUR

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Váš štrukturovaný životopis prosím zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected].
Do e-mailu prosím vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- práca na 3 zmeny

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 18.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3328178  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 922 EUR/mesiac