Upratovač/ Upratovačka - na 1 zmenu

Leadec s.r.o.

Miesto práce
Petrovianska, Prešov
Termín nástupu
ihneď
671 EUR/hod.671 EUR brutto = 583 EUR základná mzda + 10% prémie + 29 EUR dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie kancelárskych a výrobných priestorov
- pracovný čas: pon - pia
-1 -zmenná prevádzka (ranná 06:00- 14:00)

- stabilné zamestnanie v medzinárodnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- odmeny
- príplatky nad rámec zákona
- stravné lístky v hodnote 4,30 EUR

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Váš štrukturovaný životopis prosím zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected] telefonicky nás môžete kontaktovať v čase od 8:00 do 16:00 hod.

Do e-mailu prosím vložte dodatok:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- prax v oblasti upratovacích služieb vítaná
- spoľahlivosť, precízna práca, ochota

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 23.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3111124  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 671 EUR/hod.