Operátor (TT)

Leadec s.r.o.

Miesto práce
PSA Trnava, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:
Vykonávanie pracovných úkonov na zaškolených pozíciách podľa zaradenia vedúcim zmeny
Dodržiavanie pracovných postupov
Informovanie nadriadeného o všetkých skutočnostiach, ktoré môžu spôsobiť reklamáciu
Podávanie návrhov na zlepšenie pracovných podmienok
Práca prebieha v trojzmennej prevádzke
Manipulácia s pneumatikami
Manipulácia s diskami
Manipulácia s kolesami

Zaujímavá a rôznorodá práca na moderných technológiach v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
Zodpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny a iné zamestnanecké benefity
Práca v dynamicky sa rozvíjajúcom mladom kolektíve

Ďakujeme za prejavený záujem. Oslovíme len vybraných kandidátov. Váš štruktúrovaný životopis zasielajte spolu s dodatkom:
"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."

Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Zodpovednosť
Manuálna zručnosť
Dobrá dochádzka
Chuť pracovať
Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Leadec je medzinárodná spoločnosť, ktorá do 28.2.2017 pôsobila pod názvom Voith Industrial Services. Sme európskym lídrom v oblasti služieb pre automobilový priemysel pôsobiaceho na slovenskom trhu od roku 1998. Celosvetovo spoločnosť zamestnáva 18.000 ľudí z toho na Slovensku viac ako 560 zamestnancov a dosahuje obrat 27 mil. EUR. Leadec poskytuje služby v oblasti automatizácie, facility management, montáže a v oblasti povrchovej úpravy predovšetkým pre výrobcov automobilov a ich dodávateľov. Pre viac informácii http://www.leadec-services.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2769350  Dátum zverejnenia: 17.10.2016