Office manager

Lead automation, s. r. o.

Miesto práce
Stará Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 600 EUR/mesiacV závislosti od skúseností, jazykových schopností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Zabezpečenie chodu kancelárie, administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- Aktualizácia plánu a nasadenia zamestnancov
- Organizácia odchodu a príchodu zamestnancov z/na projekt, riešenie prípadných problémov
- Zabezpečenie vhodného ubytovania, AirBnb, Booking, komunikácia s prenajímateľmi
- Kúpa leteniek, prenájom áut v zahraničí
- Vedenie vozového parku, aktualizácia potrebnej dokumentácie, servis áut
- Kontrola prijatých faktúr, vystavovanie faktúr na základe podkladov, komunikácia so sub-dodávateľmi
- Príprava zmlúv, evidencia firemných písomností
- Plnenie operatívnych úloh v rámci administratívy
- Pravidelné ukladanie relevantných dokumentov a odpracovaných hodín na server
- Príprava základných Excel tabuliek, prehľadov a štatistík
- Administratívne úlohy bežne sa vyskytujúce pri prevádzke kancelárie (pošta, nákup kancelárskych potrieb a pracovného vybavenia, občerstvenia)

Príjemné pracovné prostredie a extrémne priateľský kolektív, služobný telefón, výučba cudzích jazykov, vzdelávacie a rozvojové programy/certifikácie podľa vlastného výberu

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kandidátku, ktorá je:
- príjemná a priateľská osobnosť
- komunikatívna s príjemným vystupovaním
- pracuje samostatne a vie si zatriediť priority
- má výborné organizačné schopnosti a je proaktívna
- s vodičským preukazom skupiny B, aktívna vodička
- má veľmi dobrú znalosť MS Office (Word, Excel)
- ovláda nemecký alebo anglický jazyk slovom i písmom na pokročilej úrovni

Lead automation poskytuje kompletné automatizačné riešenia. Štyri hlavné oblasti zahŕňajú vývoj offline / online programovanie robotov, riadiacu techniku ​​a elektrotechniku. Pomáhame spoločnostiam naplno využiť ich potenciál a ponúkame dlhodobé, udržateľné a bezpečné riešenia v oblasti automatizácie priemyselných procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4445477  Dátum zverejnenia: 11.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac