Logo Lead automation, s. r. o.

Programátor robotov

Lead automation, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 600 - 3 300 EUR/mesiacV závislosti od pracovných skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa neláka svet korporátu, baví ťa priemyselná automatizácia a poznáš ten pocit, keď tvojou prácou vznikne niečo funkčné, tak v tejto firme nájdeš sebe podobných. Hľadáme človeka, ktorý by s nami pracoval na projektoch a postupne sa učil novým veciam. Odbremeníš skúsenejších kolegov a postupne prejdeš na vlastné projekty.
V kancelárii je zabezpečený kávičkový i nekávičkový režim, fajčiarom je dopriata ich dávka slobody. Priateľský kolektív, každý má svoj priestor na prácu a dvere do každej kancelárie sú u nás vždy otvorené.
Ak si na projekte u zákazníka, zabezpečíme ti ubytovanie a firemné auto je samozrejmosťou. Pozícia vhodná aj pre mladých absolventov, ktorí majú záujem a chuť učiť sa od skúsenejších kolegov.

* zaujímavé projekty s možnosťou napredovania a rozvoja

* realizácia vlastných nápadov a samostatná práca

* 13.plat v podobe príspevku rozdeleného na dve obdobia

* jeden deň plateného voľna navyše

* doplnkové dôchodkové sporenie

* ročný príspevok na liečebné účely v hodnote 500€

* zvýšený denný príspevok na stravu vo výške 5€

* online jazykové vzdelávanie

* kurzy podľa vlastného výberu

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná automatizácia, automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* chuť pracovať s robotmi

* znalosť KUKA Visual Studio, ABB RobotStudio alebo Fanuc Roboguide výhodou

* analytické a logické myslenie, predstavivosť dráh robotov

* komunikatívna, tímovo orientovaná osobnosť so sebavedomým vystupovaním vo vzťahu k zákazníkom a dodávateľom

* ochota cestovať v rámci EU, ak si to projekt vyžaduje

* ochota pracovať podľa potreby projektu

Lead automation poskytuje kompletné automatizačné riešenia. Štyri hlavné oblasti zahŕňajú vývoj offline / online programovanie robotov, riadiacu techniku ​​a elektrotechniku. Pomáhame spoločnostiam naplno využiť ich potenciál a ponúkame dlhodobé, udržateľné a bezpečné riešenia v oblasti automatizácie priemyselných procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Sipossova
E-mail: poslať životopis
ID: 4445462  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac