Logo Lead automation, s. r. o.

Programátor robotov

Lead automation, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 600 EUR/mesiac(v závislosti od pracovných skúsenosti ) + diéty + cestovné náklady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a implementácia komponentov a systémov
- testovanie navrhnutého riešenia vo výrobnej prevádzke u zákazníkov
- on-line a off-line programovanie robota (KUKA, FANUC, ABB)
- vykonávanie údržby a odstraňovanie prípadných porúch
- vypracovanie príslušnej dokumentácie pre robotizované automatizované riešenia
- kalibrácia a parametrizácia robotov
- vykonávate montážne a inštalačné práce

- rozmanitá práca
- mobil
- notebook
- mesačné bonusy v závislosti od vykonanej práce
- služobný automobil k dispozícii na služobné cesty
- práca so špičkovými meracími systémami a robotmi

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2023 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná automatizácia, automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť Kuka Visual Studio, ABB RobotStudio, alebo Fanuc Roboguide – výhodou
- znalosť technickej angličtiny alebo nemčiny - čítanie manuálov, emailová komunikácia, komunikácia so zákazníkom
- samostatnosť a zodpovednosť
- logické myslenie
- ochota cestovať
- nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni ( B2 )
- min.2 roky skúseností s programovaním robotov
- SŠ / VŠ technicky zamerané vzdelanie v odbore priemyselná automatizácia, informatizácia, strojárstvo

Lead automation poskytuje kompletné automatizačné riešenia. Štyri hlavné oblasti zahŕňajú vývoj offline / online programovanie robotov, riadiacu techniku ​​a elektrotechniku. Pomáhame spoločnostiam naplno využiť ich potenciál a ponúkame dlhodobé, udržateľné a bezpečné riešenia v oblasti automatizácie priemyselných procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Sipossova
Tel.: +421910323353
E-mail: poslať životopis
ID: 4445462  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac