Logo Lead automation, s. r. o.

Senior PLC programátor

Lead automation, s. r. o.

Miesto práce
Stará Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2023
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vývoj a programovanie programovateľných logických automatov (PLC) alebo automatizačných systémov (najlepšie Siemens TIA Portal)
- Tvorba projektovej dokumentácie
- Uvedenie do prevádzky elektrických zariadení, PLC, zbernicových systémov, priemyselných robotov, softvéru, pohonov/frekvenčných meničov a bezpečnostnej techniky
- Analýza a riešenie problémov a optimalizácia existujúcich aplikácií a systémov
- Vykonávanie testov programu a systému
- Uvedenie nových liniek do prevádzky priamo u našich zákazníkov, spolupráca s dodávateľmi, inštruktáž v oblasti riadenia systému, ako aj podpora pri sériovom uvedení do prevádzky

- Zaujímavé a rôznorodé projekty s možnosťou napredovania a rozvoja
- Profesionálne pracovné prostredie v našom vysoko motivovanom a kompetentnom tíme
- Realizácia vlastných nápadov a samostatná práca
- Príjemná pracovná atmosféra
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú s atraktívnym platom
- Podpora profesionálneho a osobného rozvoja (školenia a jazykové kurzy)
- Pracovné vybavenie podľa najnovších noriem a štandardov

Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, všetkým ostatným ďakujeme za zaslanie životopisu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2023 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technik, diplomovaný inžinier alebo porovnateľné vzdelanie v oblasti priemyselnej automatizácie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
PLC Siemens - Pokročilý
Programovanie PLC - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- Praktické myslenie
- Skúsenosti s vedením tímu (2-4 zamestnanci)
- Dobré všeobecné znalosti v oblasti strojárstva
- Skúsenosti s uvádzaním do prevádzky pomocou PLC
- Skúsenosti s frekvenčnými meničmi (S120/G120) a motormi
- Vysoká miera komunikačných zručností a flexibility
- Znalosť špecifických noriem OEM (VASS5/6, TMO, IW6...) výhodou
- Dobrá znalosť systému E-Plan
- Komunikatívna, tímovo-orientovaná osobnosť so sebavedomým vystupovaním vo vzťahu k zákazníkom a dodávateľom
- Ochota oboznámiť sa s novými témami
- Ochota cestovať v rámci EÚ, ak si to projekt vyžaduje

Lead automation poskytuje kompletné automatizačné riešenia. Štyri hlavné oblasti zahŕňajú vývoj offline / online programovanie robotov, riadiacu techniku ​​a elektrotechniku. Pomáhame spoločnostiam naplno využiť ich potenciál a ponúkame dlhodobé, udržateľné a bezpečné riešenia v oblasti automatizácie priemyselných procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Sipossova
Tel.: +421910323353
E-mail: poslať životopis
ID: 4445453  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac