Asistent/ka predaja Le Diamant Rose AUPARK

Le Diamant Rose s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacPrémie na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent / -ka predaja sa aktívne podieľa na predaji tovaru konečnému zákazníkovi, poskytovaní odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu.

Vašou náplňou práce bude najmä:
- prezentácia a predaj tovaru, poskytovanie poradenskej činnosti zákazníkom,
- budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi,
- spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja,
- príjem, kontrola a príprava tovaru na predaj - prezentovanie tovaru v predajni
- dodržiavanie pravidiel Visual Merchandising
- zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Prečo by ste mali pracovať práve v Le Diamant Rose?
- úspešná a stabilná spoločnosť
- príjemné prostredie a milé kolegyne
- príležitosť kariérneho rastu
- stravné lístky za každý odpracovaný deň
- motivujúce platové ohodnotenie - hrubá mesačná mzda 900eur + prémie
- zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Asistent predaja (aspoň brigádne) výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, dobré komunikačné schopnosti, príjemné a profesionálne vystupovanie, pro-klientsky prístup, zodpovednosť, samostatnosť, ale zároveň zmysel pre tímovú prácu, zmysel pre detaily, radosť z práce s ľuďmi a seriózny prístup, skúsenosti s predajom výhodou (aspoň brigádne)

Le Diamant Rose je značka, ktorá vytvára elegantné kytice a darčeky s jasným odkazom na svetové módne trendy.
Neustále rozrastajúci sa darčekový sortiment nájdete nielen na e-shope www.lediamantrose.eu, ale i na našich predajných miestach na Slovensku a v Rakúsku.
Našim zákazníkom sa snažíme prinášať tie najkrajšie a nezabudnuteľné spomienky.
ID: 4005742  Dátum zverejnenia: 5.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac