Logo Lcomplete building s.r.o.

Fotovoltika - Pomocný nemecky hovoriaci pracovník-Nemecko

Lcomplete building s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
25 EUR/hod.podľa kWp+dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň, ovládate dobre nemecký jazyk hľadáte prácu?
Naša firma hľadá nemeckých hovoriacich pracovníkov aj bez pracovných skúseností na doplnenie k partii montérov na montovanie solárnych panelov rodinných domov striech.
Práca je iba na živnosť.
Naša firma pracuje súčasne na viacerých projektoch, čo nám umožňuje zabezpečiť Vám prácu celoročne. Pracovník bude pridelený k partii, s ktorou bude pracovať a bude vykonávať montérske práce na strechách rodinných domov so solárnymi panelmi.
Komunikácia s domácimi/nemeckými partnermi.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email kde vyhovujúci kandidáti budú pozvaný na pracovný pohovor.Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.

email: [email protected]

FB: Lcomplete-Building
IG: Lcomplete.building
Web:http://lcompletebuilding.eu/

Nástupný plat od: 25 €/hod./kWp/podľa skúseností a ovládania jazyka.
Turnus: podľa dohody.
Fakturácia/Splatnosť: 7/14.
Ubytovanie zabezpečujeme a strháva sa z faktúry podľa dohody.
Firemné autá/mobily/PC zabezpečujeme spolu s pracovným náradím a s pracovným oblečením, všetko sa strháva sa z faktúry podľa dohody.
Nástup možný ihneď, alebo aj priebežne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nemecký jazyk na pokročilej úrovni B1-B2.
Chuť pracovať.

Sme firma, ktorá zabezpečuje kompletné stavebné práce doma aj v zahraničí. Na trhu pôsobíme už niekoľko rokov. Realizovali sme projekty na Slovensku v Rakúsku, Nemecku, Japonsku a plánujeme sa rozšíriť aj do iných krajín. Zameriavame sa skôr na prácu pre živnostníkov, ktorý sú zdatný vo svojom remesle v oblasti stavebníctva a tým spojených prác. Viac informácií nájdete na: www.lcompletebuilding.eu alebo fb: Lcomplete-building.

Kontakt

ID: 4315465  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.