Čašník /Čašníčka

LCh & LO s.r.o.

Miesto práce
Jánošíkova 264/19, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,2/hodina, +strava a tringelty, práca mimo pracovných hodín podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia v širšom centre mesta Žilina príjme do svojho kolektívu Čašníka/ Čašníčku.práca pondelok až piatok v časovom rozmedzí od 6:00-do 15:30(napr.8,5hod od 7do15:30 ,alebo 6do14:30, sviatky sa nerobí, poobedia a víkendy ojedinele podľa dohody.Prax je výhodou. možnosť nástupu ihneď
očakávame
príjemné vystupovanie
objednávanie a obsluha hostí
práca s pokladnou
udržiavanie poriadku na pracovisku
Možnosť pracovať na Dohodu a TPP. Pracovné náplň závisí od pracovnej doby na ktorej sa dohodneme. :)

pitný režim, 1x strava(polievka,hlavné jedlo,šalát), 1x káva hradená zamestnávateľom,
v prípade potreby odvoz dovoz na pracovisko, odmeny 1x ročne.
možnosť zvýšenia platu
100% garancie dohodnutých podmienok samozrejmosťou

Informácie o výberovom konaní

práca pondelok až piatok v čase od 6:00-do 15:30
sviatky sa nerobí, poobedia a víkendy ojedinele podľa dohody

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.9.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť LCH & LO s.r.o. sa zaoberá v prevažnej miere Gastro prevádzkami, organizáciou kultúrno-športových podujatí, cateringom atď.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LCH&Lo s.ro
hôrky 194
01004 žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Chovanec
Tel.: 0915 566 270
E-mail: poslať životopis
ID: 2105611   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,2/hodina, +strava a tringelty, práca mimo pracovných hodín podľa dohody