Vodič kamiónu / cisterny

LC Slovaktrans s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacIné zložky mzdy, odmeny, bonusy, diéty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vnútroštátna / medzinárodná preprava bezpečného / nebezpečného tovaru v cisternových vozidlách.

- pridelené vozidlo, náves
- nový vozový park so servisnými kontraktami
- navigácia na vykládku cez GPS
- tankovanie vozidiel palivovou kartou

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti žiadame zasielať mailom na adresu:
[email protected], [email protected]

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti LC Slovaktrans s.r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

• platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
• KARTA VODIČA do tachografu
• KVALIFIKAČNÁ KARTA VODIČA/školenie vodičov ADR na cisterny
• občianska a dopravná bezúhonnosť
• zdravotný preukaz
• ochota pracovať, samostatnosť, presnosť
• časová flexibilita

LC Slovaktrans s.r.o., je slovenská pobočka Nemeckej firmy Lauterbach, so sídlom blízko Ukrajinsko – Slovenskej hranice v Michalovciach.
LC Slovaktrans s.r.o. je vlastníkom cisternových návesov a návesov pre cisternové kontajnery, schopné prevážať všetky druhy tovarov vrátane nebezpečných podľa ADR. Z geografického hľadiska má v skupine LC-net hlavne prepravné trasy v smere východ – západ. Chemické látky aj nebezpečné, tried 2, 3, 4.1, 4.2, 4.3, 5.1, 5.2, 6.1, 6.2, 8, a 9 sa nakladajú alebo vykladajú v Španielsku, Francúzsku, Nemecku, na Ukrajine, v Rusku alebo v Rumunsku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4001812  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac