Zástupca majstra výroby

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 21/435, 949 01 Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 030 EUR/mesiacmesačný bonus 205eur + zákonné príplatky (sobota,nedela,nočná)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výrobná a kontrolná činnosť podľa interných výrobných inštrukcií v rámci stanovených noriem
• Dodržiavanie výrobných smerníc a inštrukcií na výrobných linkách
• Zabezpečenie dodržiavania kvality v súvislosti s príslušnými normami
• Návrhy na zlepšenie
• Udržiavanie poriadku na pracovisku
• Dodržiavať požiadavky bezpečnosti, kvality a nákladov súvisiacich s chodom strojov a zariadení
• Príprava materiálu a obsluha výrobných a drviacich strojov

V POZÍCII ZASTUPUJÚCEHO MAJSTRA VYKONÁVA TIETO ÚLOHY:
• Vedenie výrobnej a schválenej dokumentácie
• Hodnotí a motivuje zamestnancov
• Školí zamestnancov na svojom úseku a robí o tom záznam
• Priamo zodpovedá za poriadok na pracovisku podľa požadovaných štandardov (5S)
• Pravidelný reporting podľa požiadaviek svojich nadriadených
• Zabezpečuje, monitoruje kvalitu (podľa požadovaných smerníc a pracovných postupov) na svojom oddelení, rovnako u zamestnancov na svojom výrobnom úseku
• Rieši problémové situácie, prijíma a realizuje nápravne opatrenia
• Priamo zodpovedá za BOZP na svojom pracovisku
• Vedie, kontroluje a robí záznamy o dochádzke zamestnancov na svojom výrobnom úseku
• Podieľa sa na vytváraní akčných plánov a zúčastňuje sa na mítingoch

- sociálny fond vo výške 40eur ročne
- stravné lístky v hodnote 6,80 alebo finančný príspevok
- príspevok do DDS - III pilier
- rôzne finančné bonusy (výročie vo firme, jubileum, narodenie dieťaťa, svadba ...)

Práca v nepretržitej prevádzke na 12 hodinové zmeny v cykle: 2 dni denná - 2 dni voľno - 2 dni nočná - dva dni voľno v čase od 6:00 do 18:00 a od 18:00 do 6:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ vzdelanie
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

LB Slovakia Plastics s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4446494  Dátum zverejnenia: 20.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 030 EUR/mesiac