Dohoda/Brigáda (Operátor výroby)

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
4,5 EUR/hod.zákonné príplatky za sobotu, nedelu a nočnú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Práca na ručnej montáži
● Výrobná a kontrolná činnosť podľa výrobných inštrukcii
● Zabezpečenie dodržiavania kvality v súvislosti s príslušnými normami
● Práca na 8 hodín v čase 6:00 - 14:30, 8:00 - 16:30, 14:00 - 22:00 alebo 22:00 - 6:00
● Práca na 12 hodín v čase od 6:00 do 18:00 a od 18:00 do 6:00

● pri 8hod. pracovnom čase stravné lístky v hodnote 3,90
● pri 12hod. pracovnom čase stravné lístky v hodnote 5,40

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

● študent musí mať dovŕšených 16 rokov a ukončený druhý ročník strednej školy
● manuálne zručnosti

Naša spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu s počtom zamestnancov 212. Sme súčasťou americkej výrobnej skupiny SealedAir, ktorá v súčasnosti pôsobí v 120 krajinách a zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3949396  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.