Údržbár montážnych liniek

LB Slovakia Plastics s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 490 EUR/mesiacmesačný bonus do 615 eur, zákonné príplatky do 200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie bezporuchového chodu výrobných zariadení
• Vykonávať opravy v súlade s postupmi a procesmi oddelenia údržby
• Spravovať a opravovať automatizované a manuálne zariadenia
• Spravovať a nastavovať zariadenia podľa požiadaviek procesu výroby
• Kontrolovať a vypĺňať predpísanú dokumentáciu oddelenia údržby
• Zabezpečovať zhodu s predpismi pre oddelenie údržby, dbať na procesy spojené s preventívnou údržbou

- sociálny fond vo výške 40eur ročne
- príspevok do DDS - III pilier
- rôzne finančné bonusy (výročie vo firme, jubileum, narodenie dieťaťa, svadba ...)
- stravné lístky v hodnote 6,80 eur alebo finančný príspevok

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na zaklade vyhlášky č. 508/2009 Z.z. §21 - elektrotechnik.
Práca na 12 hod. zmeny v cykle: denná, nočná, 2 dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- flexibilný a proaktívny prístup a schopnosť plniť úlohy v krátkych časových úsekoch

Naša spoločnosť LB Slovakia Plastics s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových dávkovačov a uzáverov do potravinárskeho a chemického priemyslu s počtom zamestnancov 212. Sme súčasťou americkej výrobnej skupiny SealedAir, ktorá v súčasnosti pôsobí v 120 krajinách a zamestnáva viac ako 16 000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1753693  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 490 EUR/mesiac