Lékař s atestací v oborech: RFM, pneumologie, vnitřní lékařství

Lázně Luhačovice, a. s.

Místo práce
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí, Luhačovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

PO-PÁ (víkendové směny cca jednou za měsíc), Vánoční svátky–VOLNO, služební byt v Luhačovicích, Náborový příspěvek 20 000Kč, pracovní dobu jen 7,5 hod; 25 dnů řádné dovolené; výborné platové podmínky, aktivní podporu dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity (úhrada ročního členského příspěvku ČLK, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování, odměny při pracovních a životních výročích)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

RFM, pneumologie, vnitřní lékařství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny Spa & Wellness Nature Resorts
ID: 3542201  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 50 000Kč