Fyzioterapeut

Lázně Františkovy Lázně a.s.

Místo práce
Františkovy Lázně, Okres Cheb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lázně Františkovy Lázně a.s. je významným zaměstnavatelem v Karlovarském kraji. Dává velký důraz na vzdělávání svých zaměstnanců a snaží se být společenskou a přátelskou firmou. Máme akreditované pracoviště v oboru rehabilitace a jsme i akreditovanou firmou Českou lymfologickou společnosti.

Požadavky na znalosti a dovednosti

  • VŠ v oboru fyzioterapie nebo další studium v oboru rehabilitace
  • částečná znalost NJ v oboru vítána
  • místo je vhodné i pro absolventy

Čím Vás za Vaši práci odměníme?

  • mzda od 27000 Kč do 35000 Kč
  • odborné kurzy hrazené zaměstnavatelem až do výše 100 000 Kč (seznzomotirika, PNF, manuální lymfodrenáž, měkké techniky, kineziotaping a další)
  • jazykový kurz NJ zdarma
  • ubytování nebo příspěvek na bydlení do výši 3000 Kč/měsíčně
  • další benefity - stravně, příspěvek na penzijní připojištění, jazykový příplatek, pracovní doba pondělí až pátek od 7 hodin do 15 hodin

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 3242332  Dátum zverejnenia: 14.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.